ARAÇ FİLOMUZ GENİŞLİYOR

 * İl Özel İdaresi araç filosuna yenileri eklendi

                      

İl Özel İdaresi tarafından, Kırşehir halkına daha iyi hizmet verebilmek adına yeni araçlar alınarak, Özel İdare araç filosuna katıldı.

Araç filosuna yeni katılan çekici tır ve yükleyici kepçe aracının tanıtımı ve hizmete sunulması amacıyla İl Özel İdaresinin araç parkında bir program düzenlendi. Düzenlenen programa Valimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, İl Genel Meclis Başkanı Şuayip SOYSAL, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş AYDOĞAN, İl Genel Meclis Üyeleri, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa TAŞ ve şube müdürleri katıldı.

Tanıtım programında bir açıklama yapan Genel Sekreter Bektaş AYDOĞAN, Kırşehir halkına daha geniş bir araç filosu ile hizmetlere devam edeceklerini açıkladı. İl Genel Meclis Başkanı Şuayip SOYSAL’da yaptığı açıklamada, Özel İdare ekiplerinin köylere hizmet götürürken daha seri ve daha modern bir araç filosu ile hizmet vereceklerinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

İl Özel İdaresinin görev alanı açısından önemli bir kurum olduğunu ifade eden Valimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN açıklamalarına şöyle devam etti ;” Kırşehir halkına hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunabilmenin gayreti içerisindeyiz.  Hizmet kalitemizin daha da arttırılabilmesi için Özel İdaremizin araç parkında bulunan ekonomik ömrünü tamamlayan araçları yenileme kararı aldık. İl Genel Meclisimizle yaptığımız istişarelerle araç filomuza bir adet çekici tır ve bir adette yükleyici kepçe olmak üzere 2 adet yeni araç alarak, araç filomuzu güçlendirdik. Kırşehir halkına daha iyi hizmet verebilmek adına bundan sonrada araç filomuz büyümeye devam edecektir. Yeni araçlarımızın hizmet kalitemize ivme kazandıracağına olan inancımı dile getirerek, hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyor, araçlarımızın Kırşehir’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından kurban kesilerek yeni araçların tanıtımı yapıldı. Ardından Valimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN ve beraberindeki heyetin, tüm protokol üyelerinin de katıldığı yemeğe geçilmesinin ardından program sona erdi.
          

 

Kırşehir İl Özel İdaresi 
Bilgi İşlem Servisi
© 2008
Tel: 0.386.213 10 16 :: Fax: 0.386.213 50 98